Home » Aktualności » Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Verstehen III”

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Verstehen III”

Miło nam poinformować, że w ogólnopolskim, interaktywnym konkursie z języka niemieckiego „Verstehen III” możemy pochwalić się naszymi sukcesami. Konkurs polega na słuchaniu treści i udzielaniu odpowiedzi w języku niemieckim. W powyższych zmaganiach udział wzięli uczniowie klas ósmych. Nadmienić należy, iż nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego jako drugiego języka obcego w wymiarze dwóch godzin tygodniowo. Na szczeblu wojewódzkim w pierwszej dziesiątce znaleźli się:

miejsce 5 – Gabriela Kasprzyk kl. 8a

miejsce 7 – Jakub Gaweł kl. 8b

miejsce 8 –  Maciej Pluta kl. 8b

miejsce 9 – Kacper Fień kl. 8b

miejsce 10 – Filip Majewski kl. 8b

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie