Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Dzieci z SP11 dla dzieci z Domu Dziecka

Dzieci z SP11 dla dzieci z Domu Dziecka

W dniu 6.12.2017r. pomocnice św. Mikołaja ze Szkoły Podstawowej nr 11 obdarzyły dzieci z domu dziecka  „Nasza chata” oraz Domu Samotnej Matki prezentami, które zdobyły dzięki akcji zorganizowanej przez Samorząd Szkolny. Uczniowie naszej szkoły chętnie się do niej przyłączyli. Pierwszym miejscem, które odwiedziłyśmy był Dom Samotnej Matki w Przemyślu. Zamieszkują go dwie małe dziewczynki, które zaprosiły nas do wspólnej zabawy. Następnym celem był Dom Dziecka ,,Nasza chata”, gdzie mieszkają osoby z różnych grup wiekowych. Mieszkańcy domu szybko się z nami zaprzyjaźnili. Atmosfera była bardzo radosna. Po odwiedzinach każdy miał uśmiech na ustach.

Amelia Pałys i Oliwia Romanowicz