Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Zajęcia przyrodnicze w Parkach Krajobrazowych

Zajęcia przyrodnicze w Parkach Krajobrazowych

Dnia 13 listopada 2017 r.  grupa uczniów ze świetlicy pod opieką pani Małgorzaty Banickiej brała udział w kolejnych zajęciach przyrodniczych w siedzibie Parków Krajobrazowych Pogórza Przemyskiego. Tematem spotkania były ptaki zimujące w naszym kraju. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób mogą pomóc im przetrwać zimę. Dzieci mogły też zobaczyć zgromadzone w sali zwierzęta. W podobnych zajęciach uczestniczyły też dzieci ze świetlicy w dniu 9 listopada pod opieką Pani Barbary Warynkiewicz. Zajęcia dla obu grup poprowadziła Pani mgr inż. Małgorzata Tarczyńska-Góra – Główny Specjalista d/s edukacji, turystyki i rekreacji.