Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » 57 OGÓLNOPOLSKI RAJD TWIERDZA PRZEMYŚL

57 OGÓLNOPOLSKI RAJD TWIERDZA PRZEMYŚL

Dnia 8 kwietnia 2017 r. odbył się 57 Ogólnopolski Rajd Twierdza Przemyśl. W ramach Szkolnego Koła Turystycznego uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły z  klasy VI a z wychowawcą Elżbietą Oleszek, z klasy V a z wychowawcą Małgorzatą Jagustyn i z klasy IV a oraz opiekun Szkolnego Koła Małgorzata Banicka. Trasa rajdu prowadziła przez : Cmentarz pułków Bawarskich z I wojny światowej- Fort X Orzechowce-Fort X b „ Zagrodnia”- Fort IX a „ Przy Krzyżu”- Fort IX „ Bruner”- Fort VIII „Łętownia”- Fort XVII „ Ostrów”(razem  16 km).

Na zakończenie rajdu odbył się konkurs wiedzy o fortach. I miejsce zajął Tomasz Rossowski z klasy VI a, II miejsce zajął Kacper Bąk z klasy V a, III miejsce zajął absolwent naszej szkoły Konrad Rodzeń.