Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » VII Wieczór Poetycki

VII Wieczór Poetycki

24 lutego 2017 r. w piątek w kawiarni Kardamon odbył sie kolejny Wieczór Poetycki. Tym razem spotkanie miało klimat walentynkowy, czytano i recytowano wiersze o miłości znanych polskich poetów, a także teksty piosenek. Powróciliśmy do starych, dobrych lat Marka Grechuty, Skaldów i Czerwonych Gitar, zabrzmiały m. in. „Anna Maria, „Niebieskooka” i „Historia jednej znajomości’.

Tym razem zaprezentowali się uczniowie klas: 6a (Kacper Malicki, Michał Fudali), 6b (Alicja Cynar, Klaudia Podmokły, Szymon Lech, Kamil Kwaśnik), 5a (Zuzanna Domańska, Wiktoria Grzegorzewska, Liwia Rabiej, Patrycja Różycka, Noelia Gryglik, Szymon Baryła, Damian Ożga), uczennica klasy 5b Jagoda Dryniak oraz absolwentka szkoły – Paulina Bukowska.

Nad całością czuwały panie Anna Dryniak i Katarzyna Skotnicka.

Pięknie dziękujemy kierownictwu kawiarni Kardamon w Przemyślu
za współpracę, udostępnienie lokalu i wszelką okazaną pomoc, a wszystkim przybyłym gościom za chwilę wspólnie spędzonej radości.

Anna Dryniak