Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » POWTÓRKA KONCERTU „PRZEMYSKIE DZIECI W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II”

POWTÓRKA KONCERTU „PRZEMYSKIE DZIECI W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II”

14 grudnia 2016r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbyła się powtórka koncertu „Przemyskie dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II”, ponieważ zainteresowanie po pierwszym występie (który odbył się w październiku) było tak duże i nie wszyscy mogli obejrzeć program artystyczny w wykonaniu dzieci z przemyskich szkół i przedszkoli. Wszyscy  wykonawcy, jak zawsze, wykazali się perfekcyjnym przygotowaniem. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II b pod kierunkiem pani Doroty Jamroz. Organizatorem tego wielkiego przedsięwzięcia jest Centrum Kulturalne w Przemyślu i pani Dorota Jamroz z naszej szkoły.