Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » JASEŁKA 2016

JASEŁKA 2016

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to najlepsza okazja aby przypomnieć sobie historię przyjścia Chrystusa na ziemię dla naszego zbawienia. W tym roku, historię tę miała zaszczyt zaprezentować klasa 5a, która pod okiem o. Marcina, p. Małgorzaty Jefimow, s. Doroty, p. Małgorzaty Jagustyn oraz p. Anny Dryniak przygotowywała się wytrwale. Uczniowie przedstawili ponadczasowe wartości, które powinny żyć w ludzkich sercach bez względu na czas i miejsce. Inscenizacja przeplatana była grą na instrumentach muzycznych oraz śpiewem w wykonaniu uczniów klasy 5a.

Koniec roku kalendarzowego to również okazja do wręczenia stypendiów naukowych, wyróżnień oraz dyplomów. W tym roku mogliśmy poszczycić się znakomitą ilością sukcesów w wielorakich konkursach. Rozdane zostały stypendia naukowe za bardzo dobre wyniki w nauce oraz nagrody za konkursy zorganizowanych podczas trwania projekty BEZPIECZNA +. Życzenia pani Dyrektor dla całej społeczności szkolnej zakończyły oficjalną część. Wszyscy uczniowie spotkali się w swoich klasach gdzie składali sobie życzenia i śpiewali kolędy. W tym świątecznym nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku, by na nowo z mocą Małej Dziecinki stawić czoła naszej codzienności.