Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » XVII Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa

XVII Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa

Dnia 23 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się XVII Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Prezydent Miasta Przemyśla Pan Robert Choma, Dyrektor Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli Pan Piotr Pilch, poseł na sejm RP Pan Marek Rząsa.

Celem spotkania było propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, zachęcanie do uprawiania sportu, szerzenie idei olimpijskich, zasady fair play, integracja dzieci z rożnych środowisk.

W spotkaniu uczestniczyło 11 szkół z miasta Przemyśla i regionu. Były to świetlice przy: SP 4 w Przemyślu, SP 6, SP 14, SP 15, ZSz OI 16, SP 17, SOSW Nr1, SP 4 w Jarosławiu, SP 10 w Jarosławiu, SP Radymno oraz drużyna gospodarzy z SP 11.

Przybyli też zaproszeni goście: Pani Iwona Mazur- Przedstawiciel Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, Pan Grzegorz Masłyk – Inspektor Wydziału Edukacji.

Spotkanie przygotowały Pani Małgorzata Banicka i Pani Beata Kosicka-Siwak we współpracy z Panią Elżbietą Oleszek i Panem Andrzejem Żłobińskim.

Fundatorami nagród byli: Wydział Edukacji, Wydział Sportu, Turystyki Kultury i Promocji miasta Przemyśla, Poseł na Sejm RP Pan Marek Rząsa oraz Stowarzyszenie Aktywna Jedenastka.

Po emocjonującej walce

I miejsce zajęła drużyna z SP 16 w składzie:

Honorata Kupimiak

Oliwia Kochman

Jakub Barczak

Patryk Bruchal

II miejsce zajęła drużyna z SP 11 w składzie:

Jagoda Sielska

Bojko Wiktoria

Karol Błaszczyszyn

Alan Perchacz

III miejsce zajęła drużyna z SP 4 w Jarosławiu w składzie:

Wiktoria Kotlińska

Karolina Osada

Dominik Osada

Filip Krzanowski

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczały: Pani Iwona Mazur z PCEN-u, Pani Dyrektor Beata Kosicka-Siwak

Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, w duchu sportowej rywalizacji.

Na zakończenie wystąpił zespół cheerleaderek prowadzony przez Panią Beatę Kosicką-Siwak i zespół wokalny prowadzony przez Panią Małgorzatę Jefimow.