Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » VI KONCERT „PRZEMYSKIE DZIECI W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II”

VI KONCERT „PRZEMYSKIE DZIECI W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II”

19 października w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się już VI koncert „Przemyskie dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II”.  Koncert był doskonałą okazją aby przypomnieć sobie portrety pięknego życia naszego kochanego Ojca Świętego Jana Pawła II, który należy do grona świętych w niebie. Udział w koncercie wzięli: Przedszkole nr 3, Przedszkole Sióstr Felicjanek, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 14, Szkoła Podstawowa nr 15, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Izaaka Newtona, Państwowa Szkoła Muzyczna, Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego oraz Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15.

Organizatorem tego przedsięwzięcia była p. Dorota Jamroz ze Szkoły Podstawowej nr 11.