Bezpieczna szkoła

15 czerwca 2015 roku na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbył się XIV Finał Konkursu Profilaktycznego „Bezpieczna szkoła” organizowany przez Straż Miejską.
Uczniowie klasy IV b w składzie Alicja Cynar, Filip Majewski i Szymon Lech  reprezentowali naszą szkołę – zdobywając trzecie miejsce w konkursie. Celem konkursu było zapoznanie uczniów

z różnego rodzaju zagrożeniami z jakimi mogą spotkać się  w życiu codziennym.
Pytania konkursowe dotyczyły między innymi przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy, a także niebezpieczeństw związanych ze spożyciem alkoholu, paleniem papierosów czy używaniem narkotyków.
Widownia dopingująca zawodników mogła również uczestniczyć w konkursach  i zdobywać wiele cennych nagród.
Wszyscy uczniowie miło atmosferze i pożytecznie  spędzili poniedziałkowe przedpołudnie na zamku.