Home » Archiwum » Rok szkolny 2012/2013 » BALONIK DO NIEBA

BALONIK DO NIEBA

Dnia 26 czerwca 2013 roku uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu pod opieką wychowawców: pani Anny Dryniak, pani Anety Jabłońskiej oraz pani dyrektor Beaty Kosickiej-Siwak wybrali się na Rynek Miasta Przemyśla aby na przysłowiowe „trzy… cztery…” wypuścić balonik do nieba. Ideą przewodnią tego wydarzenia było metaforyczne pożegnanie z ukochaną podstawówką – każdy mógł napisać na swoim baloniku to, co czuje, o czym marzy. Świadomi tego, że „coś kończy się, by coś mogło trwać” w obecności Pana Prezydenta Miasta Przemyśla, który zaszczycił nas swoją obecnością i również wypuścił balonik, szóstoklasiści nieoficjalnie zakończyli pewien etap nauki.

 

Anna Dryniak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie