Home » Archiwum » Rok szkolny 2012/2013 » ŚWIĘTO SZKOŁY

ŚWIĘTO SZKOŁY

Dnia 15 czerwca 2013 roku odbyło się czwarte już Święto Szkoły. Grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, rodzice i uczniowie – wszyscy ze szczerym sercem, radością i zapałem zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Imprezę uroczyście rozpoczęła pani dyrektor Beata Kosicka-Siwak, która
przedstawiając krótko plan zachęciła wszystkich do wspólnej zabawy. Atrakcji
w tym roku było tak wiele, że każdy z obecnych mógł znaleźć coś dla siebie: gry
i zabawy rekreacyjne KIDS JUMP CAMP, konkurencje rowerowe, na hulajnodze, na szczudłach, pokaz sztuki walki aikido – Stowarzyszenie Sportowe KINSEN, ratownicy medyczni – możliwość „zwiedzania” karetki pogotowia, policja – konkursy o ruchu drogowym, zabawa z chustą, tor przeszkód, hokej na trawie, gry planszowe, malowanie, stoisko Comenius, plastyczne fantazje – malowanie na boisku do koszykówki, tajemnice nauki – eksperymenty, ,,Theo mój przyjaciel z Niemiec”- język niemiecki,  zabawa na placu zabaw, konkurencje na wesoło: nauczyciele kontra rodzice, w których to ci ostatni okazali się zwycięzcami, jak również występy artystyczne uczniów naszej szkoły:

v    Występ kl. III c – Czerwony Kapturek

v   Taniec kl. V a i VI b

v   Zespół wokalny ( 3 piosenki)

v   Występ Pauliny Żurawskiej – IIIa

v   Układ na podestach – IV-VI

v   Występ uczniów z kl. IIa, IIb i IIIb

v   Występ uczniów z kl. Va, IIIa, IIIb, IIIc

v   Występ uczniów z kl. I a, Ib – w języku angielskim

v    Recytacja wierszy laureatów konkursu  świetlicowego

v   Pchła Szachrajka – uczniowie kl. IV-VI

v   Zespół wokalny

 

 Oprócz pani dyrektor i nauczycieli nad całością czuwali również rodzice
z poszczególnych klas, którzy przygotowali różnego rodzaju poczęstunki: grill, ciasta, napoje i inne. Nad częścią medialną czuwał pan Henryk Dryniak. Tegoroczne Święto Szkoły niewątpliwie należało do udanych, wszystkim zaangażowanym w to dzieło serdecznie dziękujemy.

 

Anna Dryniak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie