Home » Archiwum » Rok szkolny 2012/2013 » ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI W KLASACH I-III

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI W KLASACH I-III

Celem obchodów Dnia Ziemi jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie oraz uświadomienie ludziom, jak kruchy jest ekosystem naszej planety. Ziemia jest domem nas wszystkich, dlatego musimy o nią dbać nie tylko 22. kwietnia ale w każdy dzień. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego:

  • klasa Ib przygotowała przedstawienie pod tytułem Apel leśnych zwierząt. Uczniowie pięknie przebrani w stroje przedstawiające zwierzęta, namawiali wszystkich do tego, aby każdy włączył się w ochronę naszą  planety Ziemi,
  • pantomimę przygotowała przez klasę III „a”,
  • wysłuchaliśmy piosenek śpiewanych przez dziewczynki z klasy III „a”,
  • wręczono nagrody w konkursie na najładniejszego „Ptaka-cudaka”.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie