KULIG

Dnia 21 lutego 2012 roku odbył się kulig klas V a i VI a z wychowawcami panią Anną Dryniak i panem Henrykiem Dryniakiem, opiekunami podczas wyjazdu byli również brat Marcin Adamczyk oraz rodzice, panie Maria Morawska i Magadalena Wątróbska. Dzięki wspaniałej atmosferze i pięknej pogodzie można było nie tylko oglądać pięknie krajobrazy z Dybawki Górnej (np. Zamek w Krasiczynie), ale również wspaniale się bawić, zregenerować i odpocząć. Frajdą był nie tylko sam kulig, ale również dokarmianie zaprzężonych koników i piesków z pobliskich wsi, ognisko integracyjne i niezastąpiony taniec radości (Zuzanna). Uwieńczeniem wycieczki była emocjonująca, mrożąca krew w żyłach bitwa na śnieżki, w której wszyscy dali upust energii i śmiechu nie było końca.

Anna Dryniak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie