Home » Archiwum » Rok szkolny 2011/2012 » Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

W dniu 12 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci z klas I – III. Wzięło w nim udział bardzo wielu młodych  i utalentowanych uczniów. Konkurs został zorganizowany przez panie Annę Dryniak i Małgorzatę Tomków oraz Samorząd Uczniowski. W miłej i świątecznej jeszcze atmosferze zarówno jury jak i zgromadzona publiczność (uczniowie, wychowawcy) z panią dyrektor na czele miło spędzili czas.

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce – klasa II c          przyg.: panie Ewa Fida i Małgorzata Jefimow

II miejsce – klasa III b       przyg.: panie Dorota Jamroz i Małgorzata Jefimow

III miejsce – klasa II b       przyg.: pani Renata Bieliszak

Tydzień później dnia 19 stycznia odbył się konkurs o tej samej tematyce dla klas IV – VI. Oto jego zwycięzcy:

I miejsce – klasa V a

II miejsce – klasa V b

III miejsce – klasa VI a Dorota Łęgowa i Joanna Brzuchacz

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie