Home » Archiwum » Rok szkolny 2011/2012 » DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

Dnia 19 stycznia 2012 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa. Motywem przewodnim było przebranie, każdy odważny uczeń mógł tego wieczoru wcielić się w jakąś postać, natomiast nieśmiałym postawiono warunek – musieli mieć na sobie coś czerwonego. Punktem kulminacyjnym był show Taniec z belframi, który przypominał zasady znanego programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami. Wzięły w nim udział cztery pary, a do odważnych nauczycieli zaliczali się:
1.    Pan Henryk Dryniak i jego partnerka Paulina Bukowska z kl. VI a
2.    Pani Aleksandra Szymańska i jej partner Maciej Kalawski z kl. VI b
3.    Pan Rafał Chromiak i jego partnerka Martyna Zembrzuska z kl. VI a
4.    Pani Anna Dryniak i jej partner Mikołaj Martowicz z kl. VI a
Prowadzący program, pani Małgorzata Tomków (Katarzyna Skrzynecka)
i Dominik Wodka (Piotr Gąsowski) i wspaniała publiczność wszystkich zagrzewali do walki. Natomiast jury w składzie: pani dyrektor Beata Kosicka-Siwak, pani Jolanta Kawalec, pani Renata Bienia wybrało zwycięzców, zostali nimi pani Anna Dryniak i Mikołaj Martowicz.
Emocjom nie było końca, w miłej i przyjaznej atmosferze wszyscy wspaniale się bawili.
Anna Dryniak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie