Home » Archiwum » Rok szkolny 2011/2012 » Ekologiczne spotkanie w sklepie Tesco

Ekologiczne spotkanie w sklepie Tesco

Sklep Tesco znajdujący się przy ulicy Lwowskiej zaprosił uczniów szkół na ekologiczne spotkanie. Z naszej szkoły wyruszyły dwie klasy. Klasa Vb wraz z wychowawczynią panią Anetą Jabłońską i klasa IIIa z panią Dorotą Jamroz. Nasi wychowankowie przygotowali na tą uroczystość plakaty o tematyce ekologicznej oraz różne przedmioty wykonane ze „śmieci”. Podczas spotkania uczniowie mogli wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami przygotowanych przez policję, zwiedzić sklep Tesco, pomalować twarze, wykonać prace z origami czy też potańczyć. Uczniowie byli zachwyceni i w drodze powrotnej już pytali kiedy następny raz będzie organizowane takie spotkanie. Dziękujemy bardzo  organizatorom i fundatorom wspaniałych nagród, firmie Tesco, za zaproszenie.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie