Home » Archiwum » Rok szkolny 2010/2011 » LEGENDA O WAWELSKIM SMOKU

LEGENDA O WAWELSKIM SMOKU

Uczniowie klasy 4b przygotowali przedstawienie pod tytułem „Legenda o Wawelskim Smoku” Spektakl został sfilmowany i zamieszczony na blogu projektu oraz zaprezentowany naszym partnerom podczas spotkania w Słowenii. Piękne stroje, dekoracje i rekwizyty przygotowane zostały przy pomocy uczniów i nauczycieli. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas młodszych. Pozostali mogli zobaczyć wersję filmową.

Legenda o Wawelskim Smoku została przetłumaczona na język angielski, łotewski i kataloński. Na stronie projektu zamieszczono również kolorowanki, zdjęcia i rysunki dzieci, które powstały na bazie legendy.

Spektakl przygotowały panie Małgorzata Łupicka ( scenariusz i reżyseria) Jolanta Kawalec i Katarzyna Skotnicka ( kostiumy, rekwizyty i dekoracje) Aneta Jabłońska ( zdjęcia i montaż)

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie